Skip to main content

Vores medarbejdere

Du er altid velkommen
til at kontakte os

Se her:

Hvidevareafdeling

Hvidevarekonsulent

Michael Lønstrup

9671 4323 · michael@st-ajstrup.dk

Hvidevarekonsulent

Johnni Bøgelund

9671 4309 · johnni@st-ajstrup.dk

Hvidevarekonsulent

Karl-Åge Bæk

9671 4321 · karl-aage@st-ajstrup.dk

Køkkenafdeling

Køkkenkonsulent

Inge Krogh Risgaard

9671 4329 · inge@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Torben Riis

9671 4326 · torben@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Kim Nielsen

9671 4330 · kim@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Heine Vammen

9671 4327 · heine@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Bjarne Nielsen

9671 4332 · bjarne@st-ajstrup.dk

Butikschef

Torben Brohus

9671 4338 · tb@jke-broenderslev.dk

Køkkenkonsulent

Kim Møller Pedersen

9671 4336 · kmp@jke-broenderslev.dk

Butikschef

Bettina Rank Haugshøj

5060 5240 · bettina@jke-viborg.dk

Køkkenkonsulent

Hans S. Jensen

66 80 43 43 · hans@jke-viborg.dk

Køkkenkonsulent

Nanna H. Hansen

5060 5239 · nanna@jke-viborg.dk

Køkkenkonsulent

Jes B. Laursen

66 80 43 41 · jes@jke-viborg.dk

Køkkenkonsulent

Thomas W. Zimmermann

9671 4308 · thomas@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Camilla Bertram Madsen

9671 4320 · camilla@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Carina Søndergaard Jensen

9671 4337 · cs@jke-broenderslev.dk

Erhvervsafdeling

Erhvervschef

Jens Bast

2235 3884 · jens@jke-erhverv.dk

Projektleder

Michael Vangsted

2065 9600 · vangsted@jke-erhverv.dk

Projektleder

Søren Bonde Steffensen

5060 2110 · sos@jke-erhverv.dk

Projektleder

Michael Aaholm Jensen

5060 5210 · maj@jke-erhverv.dk

Projektkoordinator

Jan Larsen

2248 3258 · jan@jke-erhverv.dk

Projektkoordinator

Erik Villadsen

2554 0245 · erik@jke-erhverv.dk

Ledelse og administration

Direktør

Claus Nielsen

9671 4331 / 2120 9523 · claus@st-ajstrup.dk

Salgschef

Henrik Madsen

6180 0434 · henrik@st-ajstrup.dk

Bogholderi

Lis Nielsen

9671 4317 · lis@st-ajstrup.dk

Økonomiassistent

Anne Dorte Juul-Nyholm

96 71 43 16 · adj@st-ajstrup.dk

Økonomiassistent

Hedi Bøgh Hedegaard

· Hedi@st-ajstrup.dk

Kontorassistent

Lene Borregaard

96 71 43 18 · lene@st-ajstrup.dk

Teknik og service

Lager/opmåling

Carsten Nielsen

4081 2780 ·

Lager/udstilling

Gert Hosbond

9671 4304 · gert@st-ajstrup.dk

Chauffør

Jan Hansen

·

Serviceansvarlig

Per Andersen

2061 9276 · pa@st-ajstrup.dk

Lager/køkkenmontage

Jens Nørager

3028 2838 ·

Besøg vores butikker

Besøg vores butikker

Få nærværende rådgivning – helt uforpligtende - helt nede på jorden

Book et møde

Modtag vores nyhedsbrev

Book møde