Skip to main content

Vores medarbejdere

Du er altid velkommen
til at kontakte os

Se her:

Hvidevareafdeling

Hvidevarekonsulent

Michael Lønstrup

9671 4323 · michael@st-ajstrup.dk

Hvidevarekonsulent

Johnni Bøgelund

9671 4309 · johnni@st-ajstrup.dk

Hvidevarekonsulent

Karl-Åge Bæk

9671 4321 · karl-aage@st-ajstrup.dk

Køkkenafdeling

Køkkenkonsulent

Inge Krogh Risgaard

9671 4329 · inge@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Torben Riis

9671 4326 · torben@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Kim Nielsen

9671 4330 · kim@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Heine Vammen

9671 4327 · heine@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Bjarne Nielsen

9671 4332 · bjarne@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Kim Møller Pedersen

9671 4336 · kimmp@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Morten Breitenbauch

9671 4335 · morten@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Jes B. Laursen

7026 3262 · jes@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Karina K. Skydt

7026 3262 · karina@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Nick Beyer

9671 4312 / 5154 0232 · nick@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Hans S. Jensen

2675 1496 · hans@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Nanna H. Hansen

81 26 14 44 · nanna@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Thomas W. Zimmermann

9671 4308 · thomas@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Torben Brohus

96 71 43 38 · brohus@st-ajstrup.dk

Køkkenkonsulent

Birgitte Pilgaard

70 26 32 62 · birgitte@st-ajstrup.dk

Erhvervsafdeling

Erhvervskonsulent

Jens Bast

2235 3884 · jens@st-ajstrup.dk

Erhvervskonsulent

Michael Vangsted

2065 9600 · vangsted@st-ajstrup.dk

Projektkoordinator

Jan Larsen

2248 3258 · jan@st-ajstrup.dk

Projektkoordinator

Erik Villadsen

2554 0245 · erik@st-ajstrup.dk

Ledelse og administration

Direktør

Claus Nielsen

9671 4331 / 2120 9523 · claus@st-ajstrup.dk

Salgschef

Henrik Madsen

6180 0434 / 6180 0434 · henrik@st-ajstrup.dk

Marketingkoordinator

Anette Bjerg

9671 4314 · anette@st-ajstrup.dk

Bogholderi

Lis Nielsen

9671 4317 · lis@st-ajstrup.dk

Økonomiassistent

Anne Dorte Juul-Nyholm

96 71 43 16 · adj@st-ajstrup.dk

Reception

Jytte Rokkedal

9671 4313 · jytte@st-ajstrup.dk

Kontorassistent

Lene Borregaard

96 71 43 18 · lene@st-ajstrup.dk

Teknik og service

Lager/opmåling

Carsten Nielsen

4081 2780 ·

Lager og udstilling

Gert Hosbond

9671 4304 · gert@st-ajstrup.dk

Chauffør

Jan Hansen

·

Serviceansvarlig

Per Andersen

2061 9276 · pa@st-ajstrup.dk

Besøg vores butikker

Besøg vores butikker

Få nærværende rådgivning – helt uforpligtende - helt nede på jorden

Book et møde

Modtag vores nyhedsbrev