Besøg vores webshop med hvidevarer til faste lave priser

Har du brug for hjælp eller blot et kort spørgsmål, så kontakt os 

KØR IKKE FORGÆVES - BOOK ET MØDE

Afhængig af hvad din henvendelse drejer sig om, er du også velkommen til at kontakte rette fagperson direkte. Er du i tvivl om, hvem du skal kontakte, kan du sende en mail til: kontakt@st-ajstrup.dk - eller ringe: 98 35 53 11. 

 

SALG

Karl-Åge Bæk
Hvidevarekonsulent

Johnni Bøgelund
Hvidevarekonsulent

Michael Lønstrup
Hvidevarekonsulent

Inge Krogh Risgaard
Indretningskonsulent

9671 4329
inge@st-ajstrup.dk

Torben Riis
Indretningskonsulent

Kim Nielsen
Indretningskonsulent

9671 4330
kim@st-ajstrup.dk

Tommy Rindsig
Indretningskonsulent

Morten Breitenbauch
Indretningskonsulent

Nick Beyer
Erhvervskonsulent

9671 4312 / 5154 0232
nick@st-ajstrup.dk

 

SALG, BRØNDERSLEV

Torben Brohus
Indretningskonsulent

9646 4620 / 9671 4335
brohus@st-ajstrup.dk

Kim Møller Pedersen
Indretningskonsulent

9646 4620 / 9671 4336
kimmp@st-ajstrup.dk

Jens Bast
Erhvervskonsulent

2235 3884
jens@st-ajstrup.dk

Michael Vangsted
Erhvervskonsulent

Jan Larsen
Projektkoordinator

9671 4334 / 2248 3258
jan@st-ajstrup.dk

 

LEDELSE OG ADMINISTRATION

Preben Bisgaard
Butikschef

9671 4324 / 2067 1029
preben@st-ajstrup.dk

Claus Nielsen
Salgs- og marketingchef

Lis Nielsen
Bogholderi

9671 4317
lis@st-ajstrup.dk

Helle Brix
Økonomiassistent

Anette Bjerg
Marketingkoordinator

Jytte Rokkedal
Kundemodtagelse

9671 4313

Lene Borregaard
Sekretær

9671 4318

 

TEKNIK OG SERVICE

Carsten Nielsen
Lager/opmåling

4081 2780

Gert Hosbond
Lager/opmåling

9671 4304

Jan Hansen
Chauffør

Jens Egelund Nielsen
Lager

Kennet Nielsen
Køkkenmontør

2185 2705

Kristian Jørgensen
Køkkenmontør

2264 3161

Jonas Kjær
Køkkenmontør

3068 1106

Jan Lund
Køkkenmontør

5385 1407

Claus Thorstensen
Køkkenmontør

2970 5707

Lars Jørgensen
Køkkenmontør

4161 9424

Per Andersen
Køkkenmontør/serviceansvarlig

2064 1660